Dział techniczny 24/7

+48 725 257 257

CARGOUNIT SPONSOREM DOLNOŚLĄSKIEJ KADRY UEFA REGION’S CUP NA KOLEJNY ROK

20 lutego 2020

Reprezentacja DolZPN UEFA Region’s Cup w finałach mistrzostw Polski w Bydgoszczy wystąpi w koszulkach z logo sponsora Cargounit. To za sprawą przedłużenia o kolejny rok umowy sponsorskiej z właścicielem marki – spółką Industrial Division.

Ruszają mistrzostwa Polski. Oto nasza kadra i terminarz

Mistrzostwa Polski w Bydgoszczy rozpoczynają się w czwartek. Więcej o turnieju pod linkiem powyżej.

– Gdy w poprzednim roku z Bawarii dotarła informacja, że nasza drużyna zdobyła Mistrzostwo Europy, poczuliśmy, że jest to wielki sukces, nie tylko dla Dolnego Śląska. Tym bardziej cieszyliśmy się gdyż jako sponsor mieliśmy swój skromny wkład w ten sukces. Bierzemy pod uwagę, że o kolejne złoto w 2021 roku nie będzie łatwo, wszyscy chcą pokonać mistrzów Europy. Jednak ubiegłe lata pokazały, że mamy szczęście w wyborze piłkarskich drużyn, które w rezultacie zdobywały laury. Wierzymy, że w tym roku też zwyciężymy w kolejnych eliminacjach – mówi Piotr Szymkowiak, członek zarządu Industrial Division.

Dariusz Machiński, wiceprezes DZPN, dodaje: – Przygotowania do imprez sportowych rangi mistrzostw Polski czy Europy to proces szkoleniowo i organizacyjnie złożony, czasochłonny i kosztowny. Aby walczyć z najlepszymi, każdy element musi być zapięty na ostatni guzik. Współpraca z Cargounit pozwala nam lepiej przygotować się do kolejnej edycji mistrzostw Europy UEFA Region’s Cup, nasz cel to – jak zawsze – wywalczyć złoto. Obecnie zaczynamy nową edycję – kolejne eliminacje, wraz z naszym sponsorem liczymy na kolejny, wspólny sukces.

Przedłużenie umowy sponsorskiej to z pewnością dobra wiadomość dla dolnośląskiej kadry, którą czeka w tym roku jeszcze sporo wyzwań. – Reprezentacja DolZPN to już stały punkt naszych spotkań, gdy rozważamy akcenty sportowe – ekspozycja logo na koszulkach jest ważnym przekazem, wsparcia dla kadry i odwrotnie. Wynik w sporcie, w piłce nożnej jest zawsze sprawą otwartą, mamy nowy zespół, który na pewno powalczy, mam dobre przeczucie, tak jak było to przed Bawarią. Jest klika ważnych /wyzwań, najpierw mistrzostwa Polski w Bydgoszczy, następnie reprezentowanie Europy w meczu ze zwycięzcą Mistrzostw Amerykańskich w meczu w Nowym Yorku i mam nadzieję, że jesienią udział w eliminacjach ME w Rumunii – mówi Łukasz Zygadło, inicjator współpracy DolZPN z Cargounitem.

Cargounit to największy niezależny operator wynajmu lokomotyw towarowych w Polsce oraz lider w Europie Środkowo-Wschodniej, posiadający obecnie ponad 170 pojazdów szynowych.

Cargounit sponsorem dolnośląskiej kadry UEFA Region’s Cup na kolejny rok